Ndeshja Milan – Torino, këto janë notat e lojtarëve

23:24 | 09 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Milanit dhe Torinos.

Milan ka barazuar ndaj Torinos, në javën e 15-të në Serie A, ku ndeshja përfundoi pa gola.

Lojtarët më të vlerësuar të ndeshjes ishin, Timeoue Bakayoko dhe Izzo, që morën notën 7.7.

Nga ana tjetër, dështimet e ndeshjes ishin, Suso dhe Hakan Calhanouglu, që morën vlerësimin 6.3.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Komento: