Ndeshja Porto – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndeshja Porto – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve

00:00 | 18 Prill 2019

Ka përfunduar ndeshja mes Portos dhe Liverpoolit.

Liverpool ka arritur të fitojë edhe në Portugali përballë Portos me rezultat 4-1, për të kaluar në gjysmëfinale me rezultat të përgjithshëm 6-1.

‘The Reds’ kanë dominuar Porton edhe në ndeshjen e dytë, për të siguruar edhe një herë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Sadio Mane, Mohamed Salah, Robert Firmino dhe Virgil Van Dijk shënuan për Liverpoolin.

Për skuadrën e Portos golin e vetëm e shënoi mbrojtësi Eder Militao.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë sfidë i gjeni në pjesën e mëposhtme:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!