Ndeshja Real Sociedad – Napoli, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Real Sociedad – Napoli, këto janë formacionet zyrtare

20:43 | 29 Tetor 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Real Sociedad dhe Napolit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Sociedad – Napoli.

Napoli luan në udhëtim kundër skuadrës spanjolle, Real Sociedad, në kuadër të xhiros së dytë të grupeve në Ligën e Evropës.

Në këtë ndeshje nuk do të ketë vend për Amir Rrahmanin, i cili do të shpresojë të prek fushën e gjelbër si zëvendësim.

Ndeshja mes Sociedad dhe Napoli luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Sociedad:

Napoli: Ospina; Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Mario Rui; Demme, Bakayoko; Politano, Lobotka, Insigne; Petagna.

Komento: