Ndeshja Sevilla-Barcelona, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Sevilla-Barcelona, këto janë formacionet zyrtare

15:16 | 23 Shkurt 2019

Ndeshja në mes të Sevillës dhe Barcelonës po konsiderohet si kryendeshja e javës në futbollin spanjoll

Skuadra e Sevillas në stadiumin ‘Ramon Sanchez’ pret liderët e La Ligas, skuadrën e Barcelonës.

Ndeshja mes Sevillas dhe Barcelonës fillon nga ora 16:15, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Sevilla: Vaclík – Sergi Gómez, Kjaer, Mercado – Ëöber, Sarabia, Banega, Rog, Jesús Navas – Promes, Ben Yedder.

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Vidal, Busquets, Rakitic; Messi, Luis Suárez, Coutinho.

Komento: