Ndeshja Torino – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

19:57 | 15 Dhjetor 2018

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Torinos dhe Juventusit.

Janë publikuar formacionet zyrtare.

Skuadrat do të përballen në derbin e qytetit, në kuadër të xhiros së 16-të të Serie A, shkruan lajmi.net.

Juventus padyshim konsiderohet si favorit në këtë takim, në të cilin synon pikët e 46-ta.

Torino në anën tjetër si gjithmonë do të mundohet t’i sjellë probleme rivalëve të qytetit.

Kjo ndeshje do të fillojë në ora 20:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare:

Komento: