Ndeshja Tottenham – Dortmund, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Tottenham – Dortmund, publikohen formacionet zyrtare

20:08 | 13 Shkurt 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Tottenhamit dhe Dortmundit.

Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund është njëra nga dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që janë në orar për t’u zhvilluar sonte.

Skuadra angleze në ‘Ëembley’ pret liderët e Bundesligës, për ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare: Tottenham – Dortmund

Komento: