Ndeshja West Ham-Liverpool, vjen lajmi shumë i keq për Shaqirin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja West Ham-Liverpool, vjen lajmi shumë i keq për Shaqirin

15:25 | 01 Shkurt 2019

West Ham United pret Liverpoolin në deshjen e ardhshme të Premierligës angleze.

Për shkak të performancës së dobët në ndeshjen kundër Leicesterit, Shaqiri nuk do të jetë prej lojtarëve që do të fillojnë në ndeshjen e ardhshme, të hënën.

Uebsajti ndërkombëtar i futbollit, goal.com, e ka publikuar formacionin e mundshëm për këtë ndeshje dhe Shaqiri e ka humbur pozitën në formacionin e parë të Liverpoolit.

Goal.com e ka parashikuar saktësisht formacionin gjatë xhirove të fundit.

Komento: