Ndeshja Young Boys – Juventus, këto janë notat e lojtarëve

00:00 | 13 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Young Boys dhe Juventusit.

Young Boys shkaktoi befasi në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur Juventusin me rezultat, 2:1.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte, Hoarau, që arriti të shënoi dy gola, duke marr notën, 8.2.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Szczesny, që mori notën 5.9.

Cristiano Ronaldo kishte paraqitje fenomenale, duke marr vlerësimin 7.4.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Komento: