Ndizet “flakë San Siro”, ja çfarë ka bërë Higuain – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndizet “flakë San Siro”, ja çfarë ka bërë Higuain

21:57 | 29 Dhjetor 2018

Rezultati i ndeshjes midis Spalit dhe Milanit është në favor të rossonerëve 2-1.

Ndeshja e cila po zhvillohet në San Siro po i sheh rossonerët në avantazh përcjell ORAinfo.

Golin e parë për mysafirët e ka shënuar futbollisti Andrea Petagna që ka realizuar në minutën e 13”, kurse golin e barazimit për vendasit e ka shënuar Samu Castillejo në minutën e 16”.

Por, gjërat ndryshuan në pjesën e dytë, pasi që Higuain ka arritur të realizojë golin e dytë për Milanin në minutën e 64” të takimit./ORAinfo/

Komento: