Ndodh e papritura! Chelsea dhe Milan po shkëmbejnë yjet e mëdhenjë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndodh e papritura! Chelsea dhe Milan po shkëmbejnë yjet e mëdhenjë

14:12 | 10 Shkurt 2019

Milani e Chelsea duket se do bëjnë një shkëmbim.

Franck Kessie mund të përfundojë në Londër, pas ‘blutë’ e duan atë në marrëveshjen për Tiemoue Bakayoko.

Bakayoko i cili ishte i jashtëzakonshëm me Monacon dështoi të tregonte formën e tij të mirë tek Chelsea, gjë që shtyu që ai të huazohet në ‘San Siro’.

Futbolli në Itali duket se i është përshtatur mesfushorit dhe ai tashmë po rikthehet në formën e tij të lartë.

Gennaro Gattuso dhe drejtuesit e Milan tashmë po mendojnë që ta blejnë kartonin e lojtarit nga Chelsea.

‘Blutë’ e Londrës thuhet se do të kërkojnë shërbimet e Franck Kessie në çdo marrëveshje të mundshme.

Komento: