Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

23:30 | 21 Tetor 2020

Djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit, është ndarë nga e fejuara?

Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.

Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë, shkruan kosovarja.

Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.

Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

Komento: