Ndodh e papritura! Falcao po transferohet te gjiganti spanjoll – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndodh e papritura! Falcao po transferohet te gjiganti spanjoll

16:06 | 05 Janar 2019

Tregu i dimrit do të sjellë surpriza të mëdha.

Në radar të shumë skuadrave është edhe ylli i Monacos, Radamel Falcao i cili ende nuk ka vendosur se çfarë do të bëhet me të ardhmen e tij, përcjell ORAinfo.

Në fakt Barça janë të gatshëm të paguajnë 10 milionë për Kolumbianin në dimër dhe ai në ekipin e Barcelonës Falcao mund ta zë vendin e Munir El Haddadi i cili më shumë gjasë do të transferohet te Sevillas me kërkesën e shprehur të Pablo Machin.

El Tigre mund të kthehet brenda disa ditësh në Laliga , pasi që është edhe një klub tjetër Atletico Madrid që e do atë./ORAinfo/

Komento: