Ndodh e papritura, Gëzimja këndon bashkë me vjehrrën, ja ҫfarë bën dhëndri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndodh e papritura, Gëzimja këndon bashkë me vjehrrën, ja ҫfarë bën dhëndri

22:40 | 07 Prill 2019

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Sonte Remzia po e marton djalin, e dasma vetëm sa ka filluar.

Ndër pamjet e para është ajo e Remzies me burrin dhe vajzën.

Ndërsa tani janë publikuar pamje ku shihet Remzia duke kënduar e vallëzuar para dasmorëve.

Por, ajo që habiti të gjithë është se edhe Gëzimja këndonte këngët e vjehrrës dhe vallëzonte bashkë me dhëndrin./ORAinfo/

Komento: