Ndryshim se jo mahi, transformimi drastik i aktores Arjola Demiri – ‘Xhbanes’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndryshim se jo mahi, transformimi drastik i aktores Arjola Demiri – ‘Xhbanes’

23:54 | 18 Tetor 2021

Ajo u bë më e njohur për publikun që nga pjesëmarrja në serialin vendor, “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për aktoren nga Tropoja, Arjola Demiri, e cila në serialin e lartpërmendur kishte rolin e ‘Xhbanes’.

Që nga atëherë, ajo është komentuar mjaft shumë edhe për paraqitjen e jashtme.

E njëjta së fundmi është bërë pjesë e Big Brother Vip, ndërkohë që rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e karriera profesionale.

Arjola Demiri

Derisa akoma ndodhet në shtëpinë më të famshme, aktores së njohur i janë publikuar disa fotografi se si dukej në të kaluarën.

Në imazhet që tashmë janë bërë virale në rrjete sociale, 37-vjeçarja shihet se ka bërë një transformim të madh.

Arjola Demiri

Dukshëm vërehet se i është nënshtruar disa ndërhyrjeve e një të tillë edhe në hundë.

Sidoqoftë, ajo vazhdon të admirohet dhe të jetë një nga yjet më të suksesshme në skenë.

Komento: