Ndryshimi në peshën e saj, Learta zbulon a është shtatzënë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndryshimi në peshën e saj, Learta zbulon a është shtatzënë

14:58 | 08 Shtator 2019

Reja e Shyhrete Behlulit ka zgjedhur vikendit qe t’iu përgjigjët pyetjeve të shumta të fansave të saj.

Se fundmi në rrjete sociale po qarkullonin zëra se Learta Jakupi është sërish shtatzëne por një gjë të tillë deri më tani nuk e kishte pohuar e as mohuar ajo.

Tani ajo u ka dhënë mundësi ndjekësve në Instagram që t’i parashtrojnë disa pyetje dhe një nga to ishte “A je shtatzëne siç po flitet në rrjete sociale”.

Një gjë të tillë kishte demantuar Learta duke thënë se “Jo nuk jam” dhe me këtë përgjigje i ka dhënë fund spekulimeve të fundit.

Komento: