Ndryshon moti, i ngrohti po vjen

08:25 | 05 Mars 2019

Edhe sot vazhdon moti i ngrohtë pranveror në vendin tonë.

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë moti i ngrohtë dhe me diell.

Pasdite vonë dhe në mbrëmje kryesisht me vranësira dhe mundësi për riga lokale shiu.

Meteorologët kanë parashikuar që temperaturat minimale të sillen nga 0 deri në 2 gradë celsius, ndërsa ato maksimale nga 14 deri në 16 gradë celsius.

Komento: