Në 9 vjetorin e martesës, Adelina Thaçi me këto fjalë e përshkruan dashurinë që ndjen ndaj bashkëshortit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në 9 vjetorin e martesës, Adelina Thaçi me këto fjalë e përshkruan dashurinë që ndjen ndaj bashkëshortit

12:02 | 27 Shtator 2020

Një ndër këngëtaret më origjinale të skenës muzikore padyshim që është Adelina Thaçi.

Jo vetëm në muzikë por edhe në pamje, Adelina është e vetmja që nuk i ka preferuar operacionet plastike, shkruan Kosovarja.

Ajo po ashtu ka një martesë të lumtur tash e 9 vite.

E pikërisht sot ajo po feston 9 vjetorin e martesës ku nuk munguan imazhet dhe urimi i këndshëm pran bashkëshortit.

Komento: