Në dasmën e saj, Afrona bën veprimin që s’e priti askush – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Në dasmën e saj, Afrona bën veprimin që s’e priti askush

21:36 | 21 Shtator 2019

Blero dhe Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Në pamjet e publikuara nga dasma është nusja ajo që po merr gjithë vëmendjen.

Mirëpo, pas kurorëzimit Afrona bën veprimin e papritur duke mos e lënë Bleron ta puthë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!