Në fustan elegant Monika po duket si një 20 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në fustan elegant Monika po duket si një 20 vjeçare

21:45 | 30 Qershor 2022

Monika Lubonja, është aktorja e njohur shqiptare.

Ani se ka pasur një karrierë të bujshme, Monika bëri famë dhe u admirua që kur u bë pjesë e Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Pjesëmarrja e saj në atë format bëri që publiku të zbulojë një anë tjetër të aktores shqiptare. Ajo u pëlqye për shpirtin dhe lirshmërisë e saj.

Ani pse nuk arriti të rrëmbejë çmimin e madh, Monika edhe jashtë shtëpisë po pëlqehet shumë nga publiku i saj.

Së fundmi, ajo është shfaqur me një fustan elegant, ku ka treguar stilin e saj të vepantë./ORAinfo/

Komento: