Në fustan të ngushtë, Leonora tregon trupin e saj si “peshk” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në fustan të ngushtë, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

21:30 | 17 Maj 2022

Leonora Jakupi vazhdon të jetë emër shumë I komentuar në lajmet rozë.

Ani pse nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja nga Drenica ka marrë pjesë në eventin dhe sfilatën që e organizoi miku I saj I ngushtë, Valdrin Sahiti.

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen, pasi në fustanin e ngushtë elegantë e të bardhë ka shpalosur hiret e saj./ORAinfo/

Komento: