Në Kamenicë vdekje e dyshimtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në Kamenicë vdekje e dyshimtë

09:14 | 28 Gusht 2022

Vdekje e dyshimtë në Kamenicë.

Policia njofton për gjetjen e një burri pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij në Kamenicë.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHUAR/Kamenicë 27.08.2022-16:55. Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij.

Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti në proces hetimor.

Komento: