Në këtë gjendje kanë përfunduar ulëset e vendosura në hapsirën e UP-së – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Në këtë gjendje kanë përfunduar ulëset e vendosura në hapsirën e UP-së

14:30 | 19 Maj 2019

Ulëset e vendosura në hapësirën e Universitetit të Prishtinës kanë përfunduar të dëmtuara.

Profesori Milazim Krasniqi, ka postuar një fotografi në të cilën shihet dëmtimi i ulëseve, që janë vendosur në ambientet e Kampusit Universitar “Hasan Prishtina”.

Krasniqi ka thënë se edhe po deshe të ulesh, nuk ke se si, teksa ka shtuar se janë duar të mbrapshta ato që e dëmtojnë pasurinë publike.

“Ulese e cmontuar ne kampusin e UP. Edhe po deshe te ulesh, nuk ke si. C’duar te mbrapeshta ato qe prishin keshtu pasurine publike”, ka shkruar Krasniqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!