Në këtë gjendje nuk e keni parë kurrë Tunën! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në këtë gjendje nuk e keni parë kurrë Tunën!

12:01 | 23 Maj 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna është një femër me stil unik.

Në shumicën e kohës është aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të bukura të saj dhe familjes, përcjell ORAinfo.

Edhe pse e angazhuar në skenën muzikore, ajo përkushtimin ndaj familjes nuk e ndal.

Pozat e ndryshme me fëmijët janë pjesa më e rëndësishme për Tunën.

Mirëpo kësaj here Tuna ka zgjedhur të pozoj vet. E veshur në mënyrë unike dhe e rregulluar me shumë kujdes, Tuna po shkëlqen në pamje.

Ajo në këtë pamje po duket një ‘divë’ e vërtetë. /ORAinfo/

Komento: