Në komplete të zeza, Remzia pozon si një 20 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në komplete të zeza, Remzia pozon si një 20 vjeçare

21:43 | 26 Shtator 2022

Remzie Osmani, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyer më të kërkuara.

Ani pse sezoni veror ka përfunduar, ajo ende vazhdon të jetë shumë e pranishme në dasma dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

E duke qenë se është gjithmonë pjesë e publikut, ajo mundohet të duket sa më në formë si për nga veshja ashtu edhe nga pamja.

Së fundmi ajo ka pozuar si një vajzë e re, duke reklamuar veshjen e saj shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: