Në minutat e fundit, Milani nënshkroi me talentin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në minutat e fundit, Milani nënshkroi me talentin e madh

10:32 | 01 Shkurt 2019

Milan përfundoi dje nënshkrimin e Tiago Djalos.

Qendra 18-vjeçare nënshkroi me rossonerët në baza të përhershme dhe është panjohur shuma, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, agjenti i futbollit Davide Lippi është i bindur se Leonardo bëri një blerje të madhe.

“Ai është një lojtar shumë i ri, por ai tashmë është konsideruar ndërkombëtarisht, jam i lumtur që Milan ka nënshkruar me një lojtar të fortë, një super transferim për të ardhmen”, tha ai. /ORAinfo/

Komento: