Në minutat e fundit të transferimit, Milan dështoi ta rrëmbente yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në minutat e fundit të transferimit, Milan dështoi ta rrëmbente yllin e madh

18:03 | 01 Shkurt 2019

AC Milan ishte në kërkim të një anësori të majtë për të përfunduar tregun e transferimit në orët e fundit të muajit, duke qenë emrat kryesorë të Carrasco, Deulofeu dhe Allan Saint-Maximin.

Tani detajet kanë dalë në lidhje me negociatat për këtë të fundit, për të cilët nuk është arritur një marrëveshje me Nice përcjell ORAinfo.

Siç është raportuar nga Corriere della Sera, një nga arsyet pse marrëveshja për të nuk ishte përfunduar ishte fakti që trajneri Nice, Patrick Vieira, kërcënoi të jepte dorëheqjen në rast të lëvizjes së Saint-Maximin në San Siro./ORAinfo/

Komento: