Në muajt e fundit të shtatzënisë, kaq shumë është shëndoshur Ariana – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Në muajt e fundit të shtatzënisë, kaq shumë është shëndoshur Ariana

21:26 | 11 Korrik 2019

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në festë bashkë me Ermalin.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është se Arianën e ka shëndoshur kaq shumë shtatzënia./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!