Në pesë vjetorin e lidhjes, Qëndresa i bëri Labit një surprizë të veçantë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në pesë vjetorin e lidhjes, Qëndresa i bëri Labit një surprizë të veçantë

23:59 | 30 Gusht 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Sot ata kanë festuar 5 vjetorin e lidhjes së tyre.

E Qëndresa për këtë ditë ka vendosur të bëjë një postim me dedikim emocionues për Labin./ORAinfo/

Komento: