Në prag të fejesës, djali i Danit shkon në këtë vend me të dashurën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në prag të fejesës, djali i Danit shkon në këtë vend me të dashurën

21:58 | 21 Prill 2019

Gjithçka gati për fejesën e djalit të Danit.

Ramadan Krasniqi- Dani është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur.

Ai do ta fejoi djalin e tij me një vajzë bukuroshe.

E pak para fejesës së tij, Andi ka publikuar një foto ku shihet në drekë me të dashurën dhe me shoqëri.

A thua a është gjithçka gati për fejesën e tyre!?

Komento: