Në prag të lindjes së fëmijës së dytë, Gjira shfaqet në e bukur se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në prag të lindjes së fëmijës së dytë, Gjira shfaqet në e bukur se kurrë

19:09 | 30 Tetor 2020

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare.

Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Gjira tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë dhe në prag të lindjes Gjira po duket mahnitëse./ORAinfo/

Komento: