Në prag të ndeshjes me Romën, Suso “qon peshë” rossonerët me këtë deklaratë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në prag të ndeshjes me Romën, Suso “qon peshë” rossonerët me këtë deklaratë

20:32 | 03 Shkurt 2019

Suso këmbëngul se përballja me Romën do të jentë një sfidë e vështirë.

Milani sot do të takohet me Romën sonte për të luftuar për një vend në katërshen e madhe përcjell ORAinfo.

“Ne jemi në një periudhë të mirë dhe punojmë shumë mirë, por sot ne jemi kundër një kundërshtari vërtet të fortë”, tha spanjolli për Sky Sport Italia.


“Të gjithë e dimë se Roma ka lojtarë të mëdhenj dhe një trajner të shkëlqyeshëm. Do të jetë një sfidë e vështirë për ne.

“Ne jemi në vendin e katërt, është vendi ku dëshirojmë të jemi për një kohë dhe tani duam të vazhdojmë”, ka thënë spanjolli./ORAinfo/

Komento: