Në prag të Vitit të Ri, Learta vishet me fustan të kuq dhe duket si asnjëherë më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Në prag të Vitit të Ri, Learta vishet me fustan të kuq dhe duket si asnjëherë më parë

17:10 | 31 Dhjetor 2018

Learta Jakupi u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër, pasi u martua me djalin e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo tani tani famën më të madhe po e arrin pasi ka hapur dyqanin e saj të veshjeve elegante për femra që e ka quajtur ‘Mia Matin’, përcjell ORAinfo.

Learta kalon pothuajse shumicën e kohës në dyqan dhe duket se përveç familjes, atë e ka punë primare.

E sot, ajo ka postuar një fotografi me një fustan të kuq e si duket me këtë veshje do ta pres edhe Vitin e Ri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!