Në sekondat e fundit të ndeshjes shënohet goli i pestë në ndeshjen Juventus -Tottenham – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në sekondat e fundit të ndeshjes shënohet goli i pestë në ndeshjen Juventus -Tottenham

15:54 | 21 Korrik 2019

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Juventusit dhe Tottenhamit.

Tottenhami ka arritur të shënojë fare në fund të kësaj ndeshje.

Tottenham e ka kthyer epërsinë ndaj Juventusit, në turneun miqësor International Champions Cup, që po zhvillohet momentalisht në Singapor.

Harry Kane ka realizuar një gol të çmendur nga mesi i fushës duke ia siguruar fitoren Tottenhamit në sekondat e fundit të ndeshjes.

Komento: