Në Suharekë polici rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në Suharekë polici rrezikon jetën në mbrojtje të ligjit!

12:41 | 07 Shtator 2019

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur kohëve të fundit në qytetin e Suharekës, ku në bazë të një video shihet se si polici i Kosovës rrezikon jetën për të mbrojtur ligjin.

Në bazë të videos dhe informatave bëhet e ditur se një drejtues i makinës nuk i është bindur urdhërit të zyrtarit policor duke tentuar të vozit në rrugën që policia e kishte bllokuar për qarkullim.

Me të parë që drejtuesi i makinës nuk i bindet polici kapet për veture edhe pse në lëvizje duke rrezikuar jetën në mbrojtje të ligjit.

E gjithë tentativa e drejtuesit që të ikë ka rezultuar pasukses pasiqë polici arrin ta ndal pas 200 metrave.

Komento: