Në të mirë e në te keq me Milanin! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në të mirë e në te keq me Milanin!

17:00 | 30 Janar 2019

AC Milan aktualisht po shijon një moment të mirë, duke kompensuar fundin negativ të vitit që e ka parë trajnerin Gennaro Gattuso nën presion të madh.

Në atë kohë, ishte Paolo Maldini për të mbrojtur trajnerin nga sulmet e jashtme dhe të brendshme përcjell ORAinfo.

Ai gjithmonë besonte se skuadra ishte në duart e menaxherit italian dhe se rruga e marrë mund të çonte në rezultate pozitive.

Deri më tani, ndoshta, meritat e tij më të mëdha. Kështu pra, Maldini ishte ai që e mbështeti Gattuson në të mirë e në të keq./ORAinfo/

Komento: