Neca e takon shoqen e saj në rrugë, shikoni ҫfarë bëri pastaj

21:12 | 05 Qershor 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të shoqes së saj, të cilën e takoi në rrugë./ORAinfo/

Komento: