Neca e vesh vajzën me shumë stil, shikoni reagimin e Leartës

12:08 | 06 Qershor 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E mjaftë aktive është edhe Learta e cila ka publikuar një foto të mbesës së saj, vajzës së Necës.

“Sheqerka e hallës”- ka shkruar ajo në postimin e saj./ORAinfo/

Komento: