Neca pozon para pasqyrës, befason me stilin e veshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca pozon para pasqyrës, befason me stilin e veshjes

00:01 | 13 Qershor 2019

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: