Neca vishet me shumë stil në punë, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

20:05 | 08 Maj 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: