Neca vishet ngushtë dhe shkurt, ekspozon turpin si ‘peshk’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca vishet ngushtë dhe shkurt, ekspozon turpin si ‘peshk’

13:45 | 08 Gusht 2022

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto duke shkuar në dasmë. E veshur shkurt dhe ngushtë, Neca ka ekspzouar turpin e saj joshës.

Edhe pse nënë e dy vajzave, turpi i Necas po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

Komento: