Neca vishet njësoj me vajzat e saj, të trija po duken si ‘princesha’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca vishet njësoj me vajzat e saj, të trija po duken si ‘princesha’

00:01 | 25 Dhjetor 2019

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj ku janë veshur njësoj dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: