Nedeved befason me deklaratën drejtuar Marottës

14:40 | 16 Dhjetor 2018

Drejtori i Juventusit, Pavel Nedved foli me DAZN përpara ndeshjes Torino-Juve.

Drejtori i bianconerët ka thënë diçka për Beppe Marottën i cili tashmë është shef ekzekutiv i Juventusit përcjell ORAinfo.

“Marotta-Inter? Është e çuditshme ta shohësh atë në Inter. Ai është një menaxher i mirë, por ndoshta nuk ishte dhe nuk është ndier kurrë Juventino … “,ka thënë Nedved.

Marotta u emërua drejtori ekzekutiv i Interit të premten. /ORAinfo/

Komento: