Nedved zbulon përforcimin e ri të Juves, ai është një yll i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nedved zbulon përforcimin e ri të Juves, ai është një yll i madh

23:44 | 04 Shkurt 2019

Juventusi do të ketë përforcime të reja.

Pas largimit të Mehdi Benatia nga Juventusi, mbrojtja ka treguar një mungesë të qartë të cilësisë. Caceres i çiftëzohet Ruganit të zhgënjyer dhe jo rastësisht Fabio Paratici po përgatit një revolucion veror për të përforcuar departamentin e mbrojtës, përcjell ORAinfo.

Chiellini do të bëhet 35 vjeç, Leonardo Bonucci 31 dhe Andrea Barzagli do të vlerësojnë seriozisht përfundimin e karrierës së tij.

Përforcimet me siguri do të jenë të reja dhe të perspektivës. Drejtori sportiv i Zonjës së Vjetër, Nedved ka zbuluar se Juve ka Identifikuar Matthijs de Ligt nga Ajaxit si përforcim ideal./ORAinfo/

Komento: