Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

19:59 | 30 Tetor 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Përveç Adelinës, është edhe familja e saj është shumë e komentuar në publik.

Sot, motra e saj Diana ka postuar një foto të nënës.

E nëna e Adelinës duket se po e sfidon edhe vajzën e saj me pamjen./ORAinfo/

Komento: