Nëna e gjyshja e saj u privuan nga jeta nga gjyshi, publikohen pamje të 2 vjeҫares – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e gjyshja e saj u privuan nga jeta nga gjyshi, publikohen pamje të 2 vjeҫares

15:00 | 23 Prill 2019

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një burrë në lagjen Dardania privoi nga jeta gruan e tij, nusen e djalit dhe më pas veten.

Katër orë pasi ka ndodhur ngjarja ekipet e forenzikës i kanë nxjerr trupat e pajetë nga banesa.

Policia e Kosovës e ka nxjerr nga banesa vajzën dy vjeçare e cila kishte qenë brenda kur është kryer ngjarja dhe e ka parë tërë ngjarjen.

Më poshtë mund të shihni disa foto të momentin kur vajza është nxjerrë nga vendi i ngjarjes.

Komento: