Nëna e katër fëmijëve Ariana Fejzullahu rivalizon 20 vjeçaret me linjat trupore – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e katër fëmijëve Ariana Fejzullahu rivalizon 20 vjeçaret me linjat trupore

22:57 | 22 Qershor 2022

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundi po i shijon pushimet me familje në një vend luksoz. Nga atje, Ariana ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur shkurt dhe në të bardha.

Në këtë veshje, turpi i Arianaës po duket si i një 20 vjeçarje. /ORAinfo/

Komento: