Nëna e Leartës vishet me mont të gjatë, po duket si vajzë e re

17:14 | 08 Dhjetor 2018

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një mont të gjatë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: