Nëna nga Fushë Kosova lajmëron policinë: Me ka vdekur fëmija – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nëna nga Fushë Kosova lajmëron policinë: Me ka vdekur fëmija

10:49 | 17 Shtator 2019

Një rast i rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se dje në Fushë Kosovë një grua ka njoftuar policinë pasi që fëmija i saj kishte ndërruar jetë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, derisa, me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

“Ankuesja femër K-Ashkalike ka njoftuar se fëmija i saj ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, ka bërë të ditur policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!