Nënë e bijë dalin për kafe, po diçka nuk po shkon me fytyrën e Engjit

11:27 | 08 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ato tani, janë dy prej këngëtareve më të ftuara në çdo festë si në Kosovë, Shqipëri ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo.

E në këtë fundvit ato kanë qenë më të angazhuara se kurrë me mbrëmje e në xhirime të ndryshme për Vit të Ri.

Sot, ato kanë postuar fotografi nga aeroporti I Prishtinës, ku si duket janë të ftuara të këndojnë nënë e bijë në Diasporë, por ajo çka bie në sy është fytyra pa grim e Engjit, dhe që duket shumë ndryshe nga paraqitja skenike./ORAinfo/

Komento: