Nëntë persona rrihen mes vete në biliardo në Drenas, gjashtë prej tyre të mitur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëntë persona rrihen mes vete në biliardo në Drenas, gjashtë prej tyre të mitur

11:41 | 26 Nëntor 2022

Në Drenas, nëntë persona rrihen mes vete në biliardo, gjashtë prej tyre të mitur.

Nënë persona janë përfshirë në një rrahje në Drenas, pas një mosmarrëveshje në një biliardo.

Tre nga të përfshirët në rrahje kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Tre nga të dyshuar dhe janë dërguar në mbajtje për 24 orë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, në rrugën “Ilaz Kodra”, njofton policia.

Komento: